English

DeutschSzczudła to "retro-zabawka", która łączy przyjemne z bardzo pożytecznym.

Prowokują one do zabawy, ogniskując uwagę Dziecka na radosnym "byciu wyżej", a jednocześnie stanowią doskonały przyrząd do ćwiczeń stymulujących pracę wszystkich mięsni. Ćwiczenia te rozwijają u Dziecka zmysł równowagi dużo lepiej niż tradycyjna rownoważnia - zalecana głównie Dzieciom z zaburzeniami statyki ciała. Poprawiają koordynację ruchu, pozwalają pokonać lęk wysokości przez co Dzieci nabierają pewności siebie w atmosferze zabawy.

Nasz produkt jest całkowicie bezpieczny, umożliwia zabawę (ćwiczenia) na czterech poziomach, z których najniższy wynosi: 26 cm, a najwyższy 47 cm. Wykonany jest z drewna sosnowego, wykończony lakierem ekologicznym. Dostępne są dwa warianty długości szczudeł: krótkie (150 cm) - dla Dzieci niższych (o wzroście: 100 - 120 cm) oraz długie (190 cm) - dla Dzieci wyższych. Zabezpieczyliśmy je krążkami wykonanymi ze specjalnej gumy, aby wyeliminmować ryzyko poślizgu lub "porysowania" parkietu w przypadku używania ich np.: w salach gimnastycznych.

Szczudła nasze uzyskały pozytywną opinię Zespołu Certyfikacji Instytutu Sportu w Warszawie (Opinia nr 60/01)oraz pozytywny wynik badań wytrzymałościowych (statycznych i dynamicznych) przeprowadzonych w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie.

Zapraszając Państwa do rozważenia zakupu zapewniamy, że "worek z pomysłami" na ich wykorzystanie sam rozwiązuje się przy pierwszych próbach utrzymania równowagi. Pozwalamy sobie tylko zasygnalizować możliwość uatrakcyjnienia zajęć sportowych, albo prowadzenia ciekawych i zabawnych gier i konkursów przy okazji festynów i innych uroczystości takich jak: Dzień Sportu, Dzień Dziecka, I-szy Dzień Wiosny itp. Prosimy rozważyć, czy nie czas już na to, aby wrócić do prostych zabaw, które nie tylko bawiły i cieszyły przed laty, ale również zmuszały do wysiłku i ruchu. Zapewne Dzieciom wyjdzie to na dobre.

Niech przynajmniej na chwilę "oderwą się od ziemi" !